Przechowywanie dokumentów

Najlepszym sposobem na przechowywanie ważnych akt biurowych jest umieszczenie ich albo w specjalnych, metalowych, oferowanych przez naszą firmę półkach na akta albo w pojemnikach na czasopisma oraz teczki.

Pierwsze z nich, eleganckie i funkcjonalne, wyposażone są w wysuwane tacki oraz uchwyty do przenoszenia. Najlepiej sprawdzają się do przechowywania dokumentów bieżących, głównie faktur. Oferowane są w czterech wersjach: z dwiema, trzema, czterema lub pięcioma półkami, co pozwala na odpowiednie posegregowanie akt wedle przyjętych kategorii. Dzięki temu w dokumentacji panować będzie ład i porządek. Dostępne są w kolorach czarnym, czerwonym, srebrnym, zielonym oraz
niebieskim; w ten sposób nie tylko dopasujesz je do wystroju swojego biura, lecz również  stworzysz własny system segregacji akt. Oferowane przez nas półki są odkryte; dostęp do umów, faktur, rachunków czy innych dokumentów jest prosty, szybki i bezpośredni. Półki przeznaczone są na formaty A4 i mniejsze.

Z kolei pojemniki na czasopisma oraz teczki umożliwiają przechowywanie dokumentacji z danymi wrażliwymi, na przykład pracowników, w tekturowych teczkach. Dzięki temu nie będą one leżały na ”widoku” i nie dostaną się w niepowołane ręce. Warto się w nie zaopatrzyć i zaprowadzić porządek w biurowej dokumentacji.